Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1800-tal, blåmålad, smidesbeslag, invändigt daterad 1813, höjd ca 35, 84x52 cm
Senare bemålning, nyckel saknas, draghandtagen senare
570501
2018-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här