Sigvard Bernadotte ishink Georg Jensen

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, ishink, sterlingsilver, Georg Jensen, Danmark, signerad samt numrerad 818 D, höjd 13 utan hänkel, diameter 12, vikt ca 513 g

570514

2018-09-13