Väggskåp med inbyggt urverk
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGSKÅP med infällt urverk och urtavla, 1800-tal, stomme i betsad furu, urverket mer rommerska siffror, höjd ca 68 cm
Skåpet med bruksslitage, urverket ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen
570526
2018-09-13