Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOJAN, lackarbete, Kina, 18/1900-tal, dekor av figurerscen på terrass, höjd ca 19 cm
Smärre slitage, nagg
570531
2018-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här