Matsalsgrupp regencystil
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, regencystil, betsad bok, massiv mahogny, alm- samt idegransfaner, bestående av 2-delat bord med centralben med kryssfötter med lejontassavslutningar och hjultrissor i patinerad mässing, 1 iläggsskiva á 55 cm samt 2 karmstolar och 4 stolar med stoppad textilklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, skiva med fläckar och repor
570534
2018-09-13