Matsalsgrupp regencystil

Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil
Matsalsgrupp regencystil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, regencystil, betsad bok, massiv mahogny, alm- samt idegransfaner, bestående av 2-delat bord med centralben med kryssfötter med lejontassavslutningar och hjultrissor i patinerad mässing, 1 iläggsskiva á 55 cm samt 2 karmstolar och 4 stolar med stoppad textilklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, skiva med fläckar och repor

570534

2018-09-13