Leopold Falkowski oljemålning

Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEOPOLD FALKOWSKI (samtida), abstrakt kompisition, signerad Leo Falkowski, olja på duk, ca 46x65 cm

Krackelyr i tavlas mitt

570538

2018-09-13