Cornelis Huysman hans krets oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CORNELIS HUYSMAN, hans krets (Holland, 1600/1700-tal) Allegoriskt motiv, olja på duk, osignerad, ca 65x82 cm

Slitage, färgbortfall, krackeleringar, ytsmuts

570556

2018-09-14