Erik Olson oljemålning

Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): "Vittnesbörd", signerad och daterad Erik Olson 1963, olja på pannå, 38x46 cm.

570612

2018-09-17