Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BADKARSSOFFA, gustavianskt stockholmsarbete, förgylld, skuren dekor, längd ca 180 cm
Lagningar, slitage, fläckar, renoverad
570615
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här