Panelur med kvartsrepetetion 1900-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PANELUR, 1930-tal, mässing, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, ankargång, kvartsrepetetion, diameter 65 mm
Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med spricka, bruksslitage
570618
2018-09-14