Carl Jansson silverbägare

Carl Jansson silverbägare
Carl Jansson silverbägare
Carl Jansson silverbägare
Carl Jansson silverbägare
Carl Jansson silverbägare
Carl Jansson silverbägare
Carl Jansson silverbägare
Carl Jansson silverbägare
Carl Jansson silverbägare
Carl Jansson silverbägare

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CARL JANSSON, bägare, sterlingsilver, stämplad CGH, Stockholm 1961, samt kontrollstämplar, gravyrsignerad Carl Jansson, höjd ca 16 cm, vikt ca 331 g

Zustandsbeschreibung

570623

2018-09-14