Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL JANSSON, bägare, sterlingsilver, stämplad CGH, Stockholm 1961, samt kontrollstämplar, gravyrsignerad Carl Jansson, höjd ca 16 cm, vikt ca 331 g
Zustandsbeschreibung
570623
2018-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner