Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 6+1 st, silver, stämplade CGH samt. GAB, Stockholm, daterade 1956 respektive 1950, samtliga med kontrollstämplar, den större bägaren med inskription "FMF Bengt Wallenberg 19-12-1985", höjd 4,5-9 cm, vikt ca 216 g

570624

2018-09-14