Bordlampa från omarbetad vas

Bordlampa från omarbetad vas
Bordlampa från omarbetad vas
Bordlampa från omarbetad vas
Bordlampa från omarbetad vas
Bordlampa från omarbetad vas
Bordlampa från omarbetad vas
Bordlampa från omarbetad vas
Bordlampa från omarbetad vas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, 1900-tal, Kina, porslin, blåvit glasyr, omarbetad från vas, höjd ca 49 cm

Omarbetad, slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

570633

2018-09-14