Lindorm Liljefors oljemålning
2018-09-17
570645
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): flygande gäss, signerad och daterad Lindorm L -70, olja på duk, ca 27x33 cm