Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): flygande gäss, signerad och daterad Lindorm L -70, olja på duk, ca 27x33 cm

570645

2018-09-17