Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, gustaviansk stil, 1800-tal, fanerad med mahogny, fothyllsor och lister i mässing, diameter 126, höjd ca 76 cm

Bruksslitage, repro

570659

2018-09-16