Ruth Milles Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUTH MILLES (1873-1941): (2), "Handarbetande liten flicka" med resp Flicka i blåst, signerad och daterad Ruth Milles 1911 resp Ruth Milles, gips, höjd ca 20 resp 26 cm,
Läs mer
1 med skada/lagning
570667
2018-09-23