Ruth Milles Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): (2), "Handarbetande liten flicka" med resp Flicka i blåst, signerad och daterad Ruth Milles 1911 resp Ruth Milles, gips, höjd ca 20 resp 26 cm,

Läs mer

1 med skada/lagning

570667

2018-09-23