Karmstolar gustavianskt resp gustaviansk stil

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st., snarlika, en gustavianskt stockholmsarbete resp gustaviansk stil 1800-tal, skuren dekor, förgylld, sitthöjd ca 40 cm

Skador, lagningar, slitage, fläckar

570672

2018-09-16