Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LARS ERIK FALK (1922-2018): "Modul skulptur i färg C71", signerad och daterad Falk 2007, bemålade aluminiumprofiler på svart plexisockel, höjd ca 49, sockel 10x11,5 cm
570687
2018-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här