Lars Erik Falk skulptur

Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS ERIK FALK (1922-2018): "Modul skulptur i färg C71", signerad och daterad Falk 2007, bemålade aluminiumprofiler på svart plexisockel, höjd ca 49, sockel 10x11,5 cm

570687

2018-09-14