Lockurnor Japan

Lockurnor Japan
Lockurnor Japan
Lockurnor Japan
Lockurnor Japan
Lockurnor Japan
Lockurnor Japan
Lockurnor Japan
Lockurnor Japan
Lockurnor Japan
Lockurnor Japan

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor av sångfåglar bland pion och krysantemum i underglasyrblått, höjd ca 63 cm

Nagg

570709

2018-09-16