Arne Vodder skrivbord Danmark

Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark
Arne Vodder skrivbord Danmark

Klubbat för:

29 000 SEK

8 000 SEK

ARNE VODDER, skrivbord med sideboard, Danmark, 1960-tal, palisander, lådor, hurtsar, höjd 73, 203 x 92, sideboardet höjd 62,5, 167 x 40,5 cm

slitage

570711

2018-09-16