Klubbat för:
29 000 SEK
8 000 SEK
ARNE VODDER, skrivbord med sideboard, Danmark, 1960-tal, palisander, lådor, hurtsar, höjd 73, 203 x 92, sideboardet höjd 62,5, 167 x 40,5 cm
slitage
570711
2018-09-16