Rökbord 1930-tal

Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal
Rökbord 1930-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, träskiva belagd med graverad mässingsplåt, svärtat mönster i form av bl.a. djur och människor, underrede med 3 stringben, ändar med mässingsplåt, signerat Trygve Eriksen, höjd ca 57, diameter 62 cm

Mässing med vissa putsskador, mindre märken i benens plast

570717

2018-09-14