Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS WALLIN (1888-1972): "Fiskelägger´´, signerad och daterad Elis Wallin -1948, olja på pannå, ca 42x33 cm
570718
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här