Bordsspegel rokoko

Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko
Bordsspegel rokoko

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, skuren dekor, ca 40x23 cm

Ytslitage

570721

2018-09-14