Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDWARD HALD, skål med fat, Orrefors, graverad dekor, signerad Of H 96 175, höjd ca 12, diameter 20,5 cm
Smånaggar
570726
2018-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här