Edvard Hald skål på fot

Edvard Hald skål på fot
Edvard Hald skål på fot
Edvard Hald skål på fot
Edvard Hald skål på fot
Edvard Hald skål på fot
Edvard Hald skål på fot
Edvard Hald skål på fot
Edvard Hald skål på fot

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD HALD, skål med fat, Orrefors, graverad dekor, signerad Of H 96 175, höjd ca 12, diameter 20,5 cm

Smånaggar

570726

2018-09-16