Pablo Picasso linoleumsnitt

Pablo Picasso linoleumsnitt
Pablo Picasso linoleumsnitt
Pablo Picasso linoleumsnitt
Pablo Picasso linoleumsnitt
Pablo Picasso linoleumsnitt
Pablo Picasso linoleumsnitt

Klubbat för:

16 000 SEK

8 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Exposition de Vallauris 1964, affisch, linoleumsnitt på Arches, signerad Picasso i blått, numrerad 57/168, ca 74x60 cm

570733

2018-09-14