Klubbat för:
16 000 SEK
8 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Exposition de Vallauris 1964, affisch, linoleumsnitt på Arches, signerad Picasso i blått, numrerad 57/168, ca 74x60 cm
570733
2018-09-14