Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, 1500-/1600-tal, troligen provinsiell Ming, glaserat lergods med guldförstärkt spricka, höjd ca 7 cm, diameter ca 15 cm
Ytkrackeleringar, spricka förstärkt med guld
570741
2018-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här