Mela Anderberg vas

Mela Anderberg vas
Mela Anderberg vas
Mela Anderberg vas
Mela Anderberg vas
Mela Anderberg vas
Mela Anderberg vas
Mela Anderberg vas
Mela Anderberg vas

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

MELA ANDERBERG, vas, 1900-talets början, delvis genombruten reliefdekor av rosor och blad, Mela Anderberg, Rörstrand, signerad M A, höjd ca 10 cm

Obetydlig spricka

570750

2018-09-14