Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
MELA ANDERBERG, vas, 1900-talets början, delvis genombruten reliefdekor av rosor och blad, Mela Anderberg, Rörstrand, signerad M A, höjd ca 10 cm
Obetydlig spricka
570750
2018-09-14