Anita Brusewitz Hansson Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANITA BRUSEWITZ HANSSON (född 1927): Sittande kvinna, monogramsignerad ABZH, gips, höjd ca 43 cm,
Läs mer
Nagg
570769
2018-09-23