Anita Brusewitz Hansson Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANITA BRUSEWITZ HANSSON (född 1927): Sittande kvinna, monogramsignerad ABZH, gips, höjd ca 43 cm,

Läs mer

Nagg

570769

2018-09-23