Radioapparat Philips 1940-tal

Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal
Radioapparat Philips 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RADIOAPPARAT, Philips, 1940-tal, fanerad med mahogny, vred och knappar av plast, höjd ca 36, längd ca 52, bredd ca 22 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

570775

2018-09-14