Askfat

Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat
Askfat

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKFAT, 1900-talets början, art deco, kvinna i patinerad brons onyx, längd 22 cm

Slitage

570783

2018-09-16