Drumtable från England
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, s.k. "drumtable", 1900-talets första hälft, England, stomme i mahogny, skinnbestyckad skiva, lådor i sargen, på hjulstrissor i mässing, höjd ca 67, diameter ca 50 cm
Smärre slitage
570789
2018-09-14