Drumtable från England

Drumtable från England
Drumtable från England
Drumtable från England
Drumtable från England
Drumtable från England
Drumtable från England
Drumtable från England
Drumtable från England

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, s.k. "drumtable", 1900-talets första hälft, England, stomme i mahogny, skinnbestyckad skiva, lådor i sargen, på hjulstrissor i mässing, höjd ca 67, diameter ca 50 cm

Smärre slitage

570789

2018-09-14