Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

9 600 SEK

12 000 SEK

ORIENTMATTA, old, Kashan, signerad, lugg i s ka korkull, ca 328x226 cm

Smärre fläckar, längettering med obetydligt slitage

570801

2018-09-23