Oiva Toikka glaspokal

Oiva Toikka glaspokal
Oiva Toikka glaspokal
Oiva Toikka glaspokal
Oiva Toikka glaspokal

Klubbat för:

700 EUR

800 EUR

OIVA TOIKKA, pokal, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, sent 1960-tal, grönt och rubinrött glas, höjd 38 cm.

570811

2018-10-29