Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL MAGNUS RYDBER, bägare, silver, 1800-talets början, rak konisk form, invändigt förgylld, höjd 7 cm, vikt 93 g
Undersida med monogram, bucklor och repor
570812
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här