Bägare silver Carl Magnus Ryberg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL MAGNUS RYDBER, bägare, silver, 1800-talets början, rak konisk form, invändigt förgylld, höjd 7 cm, vikt 93 g

Undersida med monogram, bucklor och repor

570812

2018-09-15