Bägare silver G H Markenius

Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

G H MARKENIUS, bägare, 6 st, silver, utsvängd graverad mynning, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1966, höjd ca 5,5 cm, vikt 238 g

570814

2018-09-15