Carl Fredrik Seseman supkoppar silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKOPPAR, 1 par, silver, randig fotring, invändig förgyllning, stämplade Carl Fredrik Seseman, Arboga 1797 resp. 1798, höjd ca 4,5 cm

Gravyrer, slitage och bucklor

570815

2018-09-15