Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
G H MARKENIUS, bägare, 1 par, silver, hamrad dekor, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1966, höjd 12, diameter 9 cm, vikt 294 g
Mindre repor
570827
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här