Bägare 1 par silver G H Markenius

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

G H MARKENIUS, bägare, 1 par, silver, hamrad dekor, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1966, höjd 12, diameter 9 cm, vikt 294 g

Mindre repor

570827

2018-09-15