Bägare silver G H Markenius

Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius
Bägare silver G H Markenius

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

G H MARKENIUS, bägare, 3 st, silver, slät yta, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1963, höjd 10, diameter 7 cm, vikt 286 g

Mindre ytrepor

570828

2018-09-15