Supkoppar silver Simson Ryberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKOPPAR, 1 par, silver, stämplade Simson Ryberg, Stockholm 1797, graverad dekor, låg fotring, hänkel med pärlstav, diameter 6 cm

Bucklor och slitage

570831

2018-09-15