Bo von Zweigberkgk olja

Bo von Zweigberkgk olja
Bo von Zweigberkgk olja
Bo von Zweigberkgk olja
Bo von Zweigberkgk olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Bymotiv, Frankrike, monogramsignerad och daterad 28, olja på duk, 38x55 cm

570836

2018-09-15