Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GALLERSKÅL med lock, 1900-talets början, flintgods, Gustavsberg, höjd ca 22, diameter 21,5 cm
Krackelerad glasyr
570841
2018-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här