Gallerskål med lock Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GALLERSKÅL med lock, 1900-talets början, flintgods, Gustavsberg, höjd ca 22, diameter 21,5 cm

Krackelerad glasyr

570841

2018-09-15