Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Stockholm, ca 1920/30-tal): Motiv från Slussen, olja på duk, signerad JARL, ca 25,5x32 cm

570846

2018-09-15