Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAFFEL, 1700-tal, ostämplad, vridet skaft och två tenar av järn, koniskt, delvis förgyllt skaft av silver med graverad dekor, längd 13 cm
skaftet med bucklor
570847
2018-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här